Galeri

Daredevil, Iron Fist, Jessica Jones, Luke Cage ve daha birçok karakteri bir araya getirecek olan The Defenders dizisinden ilk görseller geldi.
Moon ve Source Code gibi yapımlarla tanınan Duncan Jones'un yeni filmi Mute'dan ilk görseller geldi.
New York mağazalarında görülen kedilerin fotoğrafları yeni bir kitap projesi olarak yayınlandı.
Hulu, The Handmaid's Tale'in yayın tarihini 26 Nisan 2017 olarak açıklarken diziden yeni görseller yayınladı.
Çinli ressam Zhang Chun'un, Fantastic Beasts and Where to Find Them'in Çin'deki promosyon çalışmaları için tasarladığı posterler görücüye çıktı.
The Defenders dizisinin setinden Jessica Jones ve Daredevil'ın bir arada görüldüğü yeni fotoğraflar yayınlandı.
Hulu'da önümüzdeki aylarda yayınlanacak The Handmaid’s Tale şimdiden büyük umutlarla beklediğimiz diziler arasında. Diziden ilk görseller yayınlandı.
2013'te Guillermo del Toro tarafından yönetilen Pacific Rim'in devam filmi Pacific Rim: Maelstrom'dan set fotoğrafları yayınlandı.
David Attenborough'un anlatıcılığını üstlendiği mini belgesel serisinin yayınlanan son bölümüne sevimli ayılar damgasını vurmuş durumda.
Suicide Squad yönetmeni David Ayer'in yeni projesi Bright'tan Will Smith'in polis rolünde gördüğümüz ilk görüntüler geldi.
Her ne kadar mantığı birebir benzemek hatta yaşam felsefesi haline getirmek de olsa cosplayi eğlenceye çeviren hesaplar da var. Sizi bu hesaplardan biri olan Lowcost Cosplay ile tanıştırıyoruz.
Film karakterleri Cadılar Bayramı'nın vazgeçilmez tercihlerinden, peki aile boyu bir filmi canlandıranların yaratıcılıklarına göz atalım mı?

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Steven Spielberg’ün Bilim Kurgu Filmi READY PLAYER ONE’dan Fragman Yayınlandı

Steven Spielberg tarafından yönetilen ve uzun zamandır büyük bir merak ile beklenen bilim kurgu filmi Ready Player One'dan fragman yayınlandı.

SENSE8 Finalinden Video: Hayranlara Teşekkür & Final Bölümüne Kısa Bir Bakış

Bu yılın başlarında iptal edilen Sense8 dizisinin final bölümünden video yayınlandı.