Kapak

Kapağa taşınan haberler
Syfy uzayda geçecek olan korku temalı yeni dizisi Nightflyers'dan, diziye ilk bakış temalı bir fragman yayınladı.
Sony Pictures, Hotel Transylvania sakinlerinin bu sefer bir cruise tatiline çıktıkları, serinin üçüncü filminden bir fragman yayınladı.
Shazam! filminden detaylar gelmeye devam ediyor, şimdi de filmin Twitter hesabından resmi logo paylaşıldı.
Avengers: Infinity War fragmanı düştüğünden beri Captain Marvel'ın filmde olup olmayacağına dair tartışmalara Russo kardeşler son noktayı koymuştu ama Metacritic'e göre filmde çok daha fazlasını göreceğiz.
Renee Zellweger'ın Judy Garland'ı canlandıracağı biyografik film Judy'den ilk fotoğraf paylaşıldı.
Kadrosunda Jeremy Renner ile meşhur tag oyununu fazla abartan arkadaşların hikayesini anlatan Tag'den ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.
Shia LaBeouf'un otobiyografisi niteliğinde olacak gelecek filmi Honey Boy'un başrolü için Lucas Hedges ile anlaşıldı.
Benicio Del Toro ve Josh Brolin'in Meksika kartelleriyle savaş başlattığı Sicario: Day of the Soldado filminden ilk fragman yayınlandı.
DC sinematik evrenini bir nevi ayağa kaldıran film Wonder Woman 2'nin çekimlerinin bu yaz Amerika'da başlayacağı açıklandı.
Music Box Films'den Xavier Beauvois'in son filmi The Guardians'ın Amerika fragmanı yayınlandı.
Batman v Superman filminde bulunan bir detayın aslında gelecek sene vizyona girmesi planlanan Justice League 2 filmine bir gönderme olduğu filmin yönetmeni Zack Snyder tarafından doğrulandı.
Dün Syfy sürpriz bir şekilde 90'ların sevilen korku-komesi film serisi Leprechaun'un devam filmi Leprechaun Returns'den bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

READY PLAYER ONE’dan Artık Kaçıncı Olduğunu Unuttuğumuz Bir Fragman Daha Yayınlandı

Steven Spielberg'in son filmi Ready Player One'dan OASIS'e giren oyuncuların gözünden oyunun anlatıldığı bir fragman yayınlandı.

Run the Jewels’dan RICK AND MORTY Videosu Yayınlandı

6-7 Ekim tarihlerinde Adult Swim'in Downtown Los Angeles'da düzenleyeceği Adult Swim Festival için sahne alacak Run the Jewels, Rick and Morty'li yeni klibini yayınladı.