1959 yılında televizyonlarda yerini almış ve adını duyurmuş kült televizyon serisi The Twilight Zone geri dönüyor!
3.sezonu yayınlanacak olan Netflix dizisi Daredevil, yayın tarihini açıklamakla kalmayıp, bunun hakkında kısa bir video paylaştı. 
   Marvel yepyeni bir televizyon dizisine imza atacak. ABC'den gelen haber onaylanınca, heyecanla beklenen dizinin konusu ise daha az odaklanılan kadın süper kahramanlar olacak.
 Senaryo ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın yapacağı Organize İşler 2 filminden ilk kareler yayınlandı.  
Her yıl düzenlenen, bu yıl ise 30 Eylül ile 4 Ekim tarihleri arasında Beyoğlu Sineması’nda düzenlenecek olan 55. Ulusal Yarışma’da Türk sinemasından farklı yönelimleri ile temsil eden 7 yapım var.
Eğer porselen çay takımlarınız varsa çıkarmaya hazır olun, çünkü 1920'lerin aristokrat ailesi Crawley'ler geri dönüyor.
İlk filmi 1996 yılında çıkmış, hem live-action hemde animasyon türlerini bir arada kullanarak herkesi büyülemiş ve bir nesile basketboll sevdası aşılamış Space Jam'in ikincisine hazır olun!
Shirley Jackson'ın romanından uyarlanan Netflix'in yeni dizisi The Haunting of Hill House'dan ilk fragman geldi.
Game of Thrones serisinin yazarı olan George RR Martin, şovun sona ermesi ile ilgili düşünceleri hakkında konuştu.
Netflix bu hafta sonu yayınlanacak olan yeni dizisi için fragmanlarına ve tanıtımlarına ara vermiyor. Yeni yayınlanan fragmanda bu sefer Justin Theroux'u, James Mantleray olarak izliyoruz.
Amazon Studios stüdyolarından çıkma Beautiful Boy’dan yeni bir fragman yayınlandı.
Netflix her gün kendi dijital platformu için içerik çıkarmaya devam ederken, Kendi adı altında yeni bir marka çıkarmaya hazırlanıyor ve bu marka da The Defenders'ın sonraki sezonunu riske atabilir.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Kaçın Çünkü Hormon Canavarları BIG MOUTH’un Yeni Sezonu ile Geri Dönüyorlar!

Netflix tarafından yayınlanan ve yapımcılığı ile kendi karakterlerini seslendiren Nick Kroll ve Andrew Goldberg'ın Big Mouth serisi yeni sezonu ile daha fazla canavarlarla geri dönüyor!

Benedict Cumberbatch Noel’in Yeni Huysuzu ; THE GRINCH’DEN Yeni Fragman !

Illumination Entertainment ve Universal Pictures tarafından çekilen The Grinch filmi için üçüncü ve final fragmanını yayınladı.