Adult Swim, Blade Runner adı altında animasyonlar yapacağını duyurdu.
Netflix, Roald Dahl'ın Charlie'nin Çikolata Fabrikası, Matilda, The BFG, The Twits ve daha başka hikayelerini içeren animasyon dizileri olması planlanan bir evren kurma yolunda!
Hakları MGM'de olan Candyman filminden "reebot" haberi var! Projenin yapımcılığını üstlenen ve Get Out ile dikkatleri üzerine çeken Jordan Peele üstleniyor.
Netflix, büyük beğeni toplayan son sezonunun ardından Marvel ortaklığında ürettikleri en çok sevilen dizileri Daredevil'i de iptal etti.
Yönetmen Neil Marshall'ın yeniden çektiği Hellboy filminden David Harbour'lu yeni görsel yayınlandı!
Netflix Cowboy Bebop'ın "live-action" yeniden uyarlaması için kolları sıvadığını resmen duyurdu!
Lionsgate tarafından 100 milyon dolarlık bütçe ile çekilen ve yönetmenliğini Otto Bathurst'ın yaptığı Robin Hood'un öyküsünün yeni film uyarlaması, vizyondaki ilk haftasını bitirmek üzereyken dünya genelinde sadece 22 milyon dolar kazandı.
20th Century Fox, yapımcısının James Cameron, yönetmeninin ise Robert Rodriguez olan canlı aksiyon, manga uyarlaması Alita: Battle Angel'ın üçüncü ve büyük olasılıkla son fragmanını yayınladı.
Anna Todd'un aynı isimli romanından uyarlama olan After'ın ilk film fragmanı yayınlnadı!
2016'da Oscar adayı olmuş Embrace of the Serpent'in yönetmeni Ciro Guerra, aynı filmin yapımcılığını ve görüntü yönetmenliğinde önemli rol oynayan Cristina Gallego ile birlikte yaptığı Birds Of Passage filminden fragman ve poster yayınlandı.
Disney, Jon Favreau'nun yönettiği ve Jungle Book'tan sonra büyük beklenti içinde olunan Aslan Kral'dan ilk tanıtım fragmanını yayınladı!
Filth ve Vinyl gibi filmleri yöneten John S. Baird'in yeni filmi Stan & Ollie'den yeni fragman yayınlandı!

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!