Dwayne Johnson'ın Universal Studios'dan gelen, bolca aksiyon vadeden yeni filmi Skyscraper'dan yeni bir fragman yayınlandı.
Bu sene ilk defa boş geçip bizi merakta bırakan HBO'nun fenomen dizisi Game of Thrones'dan haber geldi, oyuncu Emilia Clarke, Daenerys Targaryen'ın son çekimlerini de tamamladı.
Yavaş yavaş oyuncu kadrosunu oluşturmaya başlayan Spider-Man: Homecoming ikinci filminin kötüsü olarak yer alması için Jake Gyllenhaal ile görüşülmeye başlandığı söyleniyor.
Global Road Entertainment, gerçek bir hikayeden uyarlanan ve başrolünde Johnny Depp'i izleyeceğimiz City of Lies'dan fragman yayınladı.
Andy Serkis'i bu sefer yönetmen olarak izleyeceğimiz Disney'in The Jungle Book'un daha karanlık uyarlaması Mowgli'den ilk fragman yayınlandı.
Aylardır setten sızdırılan fotoğraflar ve videolar sayesinde fikir sahibi olmaya çalıştığımız Shazam! filminden ilk resmi poster paylaşımı sonunda geldi.
71. Cannes Film Festivali'nde yaptığı ilk gösterim sonrası Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filmi Ahlat Ağacı'ndan hem vizyon tarihi haberi geldi hem de fragman yayınlandı.
AMC Garth Ennis ve Steve Dillon'nın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan, sevilen dizi Preacher'ın üçüncü sezonu için bir tanıtım fragmanı yayınladı. 
Bu sene 71.'sini izlediğimiz, Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenen Cannes Fim Festivali ödülleri sahiplerini buldu, biz de isimleri sıraladık.
Oliver Daly'den gelen, motosiklet ve robot köpekleri bir araya getiren yeni film A.X.L.'dan fragman yayınlandı.
Eveet, 2008 yapımı Gran Torino sonrası başka bir film yönetmeyeceğini açıklayan Clint Eastwood'un yine kendini tutamayıp hem başrol olacağı hem de yöneteceği yeni film Mule'dan haber geldi.
Vincent D'Onofrio'dan dün gelen habere göre kendisi dün Daredevil'ın üçüncü sezonundaki çekimlerini tamamlamış oldu.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Cannes’da Yarattığı Etki Sonrası Ahlat Ağacı’ndan Vizyon Tarihi ve Fragman Geldi!

71. Cannes Film Festivali'nde yaptığı ilk gösterim sonrası Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filmi Ahlat Ağacı'ndan hem vizyon tarihi haberi geldi hem de fragman yayınlandı.

Vahşi Batı’ya Farklı bir Bakış Açısı Sunan Robert Pattinson ve Mia...

Magnolia Pictures, Robert Pattinson ve Mia Wasikowska'lı vahşi batı komedisi olan yeni filmi Damsel'dan fragman yayınladı.