Warner Bros., Dedektif Pikaçu filminin resmi fragmanını yayınladı! Filmi 2016 yılında çekileceğini açıkladıklarında beklentiler pek yüksek değildi fakat fragmanı izledikten sonra fikrinizin değişeceğine eminiz!
Hepimizin çok sevdiği Toy Story serisinin 4. filminden iki tane tanıtım fragmanı ve posteri yayınlandı! Fragman içinde Woody, Buzz Lightyear, Jessie, aramıza yeni katılan Forky'i ve ailenin geri kalanını içeriyor.
Seslendirmenin emektar isimlerinden Kelly Clarkson ve Blake Shelton'ın yer aldığı UglyDolls animasyonundan fragman ve poster yayınlandı!
Disney sonunda yeni yayın yapacağı platformunun ismini bizlerle paylaştı! Disney Plus (Disney+) olarak belirlenen isim Birleşik Devletler'de 2019'un sonuna doğru yayın hayatına başlayacak.
HBO'nun 2004 yılında çektiği ve düşük izlenme sayısı yüzünden iptal ettiği Deadwood'un yine televizyonda yayınlanacağı filmi çekilmeye başladı!
Netflix, Pacific Rim ve Altered Carbon evranlerini yeni duyurduğu anime projeleriyle genişletiyor!
USA Network'ün çektiği, Bourne spinoff'u olan dizi Treadstone başrol oyuncularını buldu!
Kingsman filmlerinin başrollerinden Taron Egerton yeni çekilecek olan Kingsman'ın 3. filminde yer almayacağını açıkladı..
David Leitch'in yönettiği Deadpool 2'nin, 12 Aralık tarihinde Once Upon a Deadpool adıyla tekrar sinemalara çıkacak olan versiyonundan yeni poster var!
Çekilecek olan "live-action" Call of Duty filmi 2019 yılında çekilmeye başlayabilir.
James DeMonaco’nun yaratıcılığını yaptığı ve USA Network tarafından bizlere sunulan Purge dizisi 2. sezon onayını aldı.
Bir çok beğenilen filmi yapan film yapımcıları Cary Fukunaga ve David Lowery, Joe Dante'nin 1985 yılında çektiği The Explorers filminin televizyon uyarlamasını yazmayı ve yönetmeyi planladıklarını açıkladı.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Netflix’in Haklarını Satın Aldığı MOWGLI’den Yeni Fragman Var!

Andy Serkis'in yönetmenliğini yaptığı Mowgli filminden yeni bir fragman yayınlandı!

Tatlı Mı Tatlı UGLYDOLLS Fragmanı Görücüye Çıktı!

Seslendirmenin emektar isimlerinden Kelly Clarkson ve Blake Shelton'ın yer aldığı UglyDolls animasyonundan fragman ve poster yayınlandı!