Game of Thrones’un Ramsey Bolton’ı Iwan Rheon Marvel dünyasına transfer olmaya hazırlanıyor.
Sıra geldi 2016'nın en iyilerini listelemeye. Bu videomuzda 2016'nın en iyi dizilerini sizler için listeliyoruz. Arasında izlemediğiniz ve kaçırdığınız varsa izlemenizi tavsiye ediyoruz! Acaba Westworld kaçıncı? Peki ya Stranger Things? The Crown? Luke Cage?KafeinSiz Destek Mağazası! https://kafeinsiz.com/magaza/İnternet Sitemiz: http://www.kafeinsiz.com Facebook Sayfamız:...
Corona biralarının sahibi Antonio Fernandez Rodriguez ölünce tüm servetini hemşehrilerine bağışladı.
World Wildlife Fund'ın (WWF) yayınladığı bir rapora göre dünyadaki doğal hayat nüfusu 1970'ten bu yana %58 oranında azaldı. Ve durum daha da kötüye gidiyor.
Sırbistan'da yaşayan 30 yaşındaki ressam Nikola Čuljić çizim yeteneğini üçüncü boyuta taşımış.
Angela Lansbury'nin Game of Thrones'un kadrosuna dahil olacağı söylentilerinin yanlış olduğu doğrulandı.
Onbinlerce insanın sanat ve alternatif yaşam için bir araya geldiği festivalde ise Boeing 747'den dönüştürülen büyük sanat arabası ilgi çekti.
Tom Holland, Hemsworth'e gönderme yaparak akrobatik hareketlerini sergilediği bir video paylaştı.
İstanbul Modern, dünyanın dört bir yanından sanatçıların video, animasyon ve kısa filmlerini İstanbul’a taşıyan Artists’ Film International 2016 (Uluslararası Sanatçı Filmleri) programına bir sergiyle yer veriyor. Bu yıl “teknoloji” konusuna odaklanan sergi 6 Ekim 2016 tarihine kadar gezilebilir.
Star Wars serisi ve spinoff projeleri hayranları tatmin etmeye yetmiyor. Hala anlatılması gereken hikayelerin olduğuna inanan Star Wars hayranlarından biri Kenobi: A Star Wars Story ismini verdiği bir fragman yayınladı.
Geçtiğimiz haftada vizyona giren Suicide Squad'da Joker karakterini canlandıran Jared Leto, Warner Bros hakkındaki düşüncelerini açıkladı. Malibu'da gerçekleşen Camp Mars isimli bir müzik etkinliğinde filmin düzenlenmesi konusundaki hayal kırıklığını dile getirdi. Hayranlardan biri, Oscaar ödüllü oyuncunun kendisini kandırılmış hissettiğini ve bundan çok daha farklı...
Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard, oyuncuyu mutfağında öfke patlaması yaşarken gizlice videoya çekti ve bunu aylar sonra basına sızdırdı.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

depolama Engelli Erişim Cihazı Merdiven Tırmanma Cihazı Taşıma iletme Sistemi Uluslararası evden eve nakliyat Kurban