Henüz proje aşamasındaki Call of Duty filminin yönetmeni Stefano Sollima filmde Tom Hardy ve Chris Pine'ın olmasını istediğini dile getirdi.
Uzun zamandır beklenen God of War oyunun fragmanı nihayet yayınlandı ve fragman ile beraber oyunun çıkış tarihi de belli oldu.
Harry Potter hayranları için müjde! Mobil için yeni bir oyun daha 2018 yılında piyasaya sürülecek.
Pokemon Go oyununu yaratıp bir süreliğine de olsa gündemi meşgul eden Niantic, şimdi de Warner Bros. ile Harry Potter için anlaştı.
Dead by Daylight oyunundan tanıtım fragmanı yayınlandı.
Wolfenstein II: The New Colossus'dan fragman yayınlandı.Oyun 2014 yılında yayınlanan Wolfenstein: The New Order'ın devam oyunu olacak ve Nazilerin 2. dünya savaşı sırasında işgal etmiş olduğu bir Amerika Birleşik Devletleri'nde geçecek. Oyunu oynarken BJ “Terror-Billy” Blazkowicz adında bir...
Legendary Pictures'un Detective Pikachu filminin çekimleri Ocak'ta başlayacak!
Sony’nin geçtiğimiz sene hazırlıklarına başladığı Sonic the Hedgehog filmini Paramount’a devretti.
Clementine hayranlarının karakteri görmeye devam edecekleri tek yer oyun gibi görünüyor.
Chapter serisinin 5.si festival konseptinde 10 Haziran’da Vodafone Arena'da gerçekleşecek.
7 Hafta sürecek olan LOL turnuvası başlıyor.
Rockstar Games tarafından hazırlanan ve uzun süredir merakla beklenen Red Dead Redemption 2'nin çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

CAPTAIN MARVEL Filminden Merakla Beklenen İlk Fragman Geldi!

Marvel Sinema Evreni'nin en güçlü kahramanı, Carol Danvers yani CAPTAIN MARVEL'a merhaba deyin. Merakla beklenen Captain Marvel filminden ilk fragman geldi!

Kaçın Çünkü Hormon Canavarları BIG MOUTH’un Yeni Sezonu ile Geri Dönüyorlar!

Netflix tarafından yayınlanan ve yapımcılığı ile kendi karakterlerini seslendiren Nick Kroll ve Andrew Goldberg'ın Big Mouth serisi yeni sezonu ile daha fazla canavarlarla geri dönüyor!