Sahne

Ana sayfa Sahne

THE SIMPSONS’ın Trump Sonrasına Dair Kehaneti

The Simpsons'ın Donald Trump'ın seçileceğini bilmişti. Peki Trump sonrası döneme dair kehanetinde de yine haklı çıkacak mı?

Biraderler Cabaret UNIQ Hall’de Başlıyor!

İstanbul’un festival, konser ve kültür etkinliklerinin yeni merkezi UNIQ Hall, Cuma gecelerini “Biraderler Cabaret” ile neşelendirecek!

EXPO 2016 Antalya’dan Cirque du Soleil’e Haciz

Gösteri Sanatlarında dünyanın en ünlü topluluklarından Cirque Du Soleil ’in geçtiğimiz hafta İstanbul gösterilerinde kullandıkları ekipmanları taşıyan 23 adet tırına, ihtiyati tedbir kararı ile gümrük kapısında el kondu.

Star Trek Beyond Filminden Kesilen Kaptan Kirk Sahnesi

Digital ve Blu-ray sürümlerinin yayınlanmasına yakın, filmden kesilen bir sahne yayınlandı. Sahnede Kaptan Kirk'ü izliyoruz.

Transformers: The Last Knight’tan Kısa Bir Video

Mark Wahlberg ve Sir Anthony Hopkins'li Transformers: The Last Knight filminden filmin süper yıldızı Freya'nın yer aldığı bir video paylaşıldı.

Scarlett Johansson’un Ghost in the Shell Filminden Yeni Sahneler

Scarlett Johansson'un Ghost in the Shell'inden görseller yayınlandı. Yeni filmde Johansson hackerlarla savaşan polis bir cyborg'u canlandırıyor.

X-Men: Apocalypse Sahne Arkasından Yeni Görüntüler

X-Men: Apocalypse'in Ekim başında raflardaki yerini alacak Blu-ray formatına özel sahne arkası görüntülerden bir bölümü paylaşıldı.

X-Men: Apocalypse Silinmiş Sahneleri Yayınlandı

X-Men: Apocalypse filminden kesilen sahneler yayınlandı. New Mutants ekibinin önemli üyelerinden Jubilee'in yer aldığı sahneler hiç de fena sayılmaz.

KEVIN HART: WHAT NOW? Turnesi Belgesel Oluyor

Son yılların sevilen komedyeni Kevin Hart'ın What Now? turnesi belgesel oldu. Belgeselin fragmanı yayınlandı.

Gene Wilder Hayatını Kaybetti

Willy Wonka ve Çikolota Fabrikası'nda Johnny Depp'ten önce Wonka'ya hayat veren ABD'li aktör Gene Wilder 83 yaşında hayatını kaybetti.

“Uluslararası Sanatçı Filmleri” Sergisi

İstanbul Modern, dünyanın dört bir yanından sanatçıların video, animasyon ve kısa filmlerini İstanbul’a taşıyan Artists’ Film International 2016 (Uluslararası Sanatçı Filmleri) programına bir sergiyle yer veriyor. Bu yıl “teknoloji” konusuna odaklanan sergi 6 Ekim 2016 tarihine kadar gezilebilir.

Kadıköy Belediyesi’yle Yıldızlar Altında Tiyatro

Kadıköy Belediyesi Tiyatro Festivali sürüyor. Bu yıl 14.sü yapılan festivalde sezonun en iyi 14 oyunu 14 akşam boyunca seyirci ile buluşuyor.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

MOLLY’S GAME Filminden İlk Fragman Paylaşıldı!

Jessica Chastain'in başrolünde olduğu Sorkin'in ilk yönetmenlik denemesi olan Molly's Game fragmanı çıktı, Chastain'in başı belada.

Netflix Dizisi THE CROWN’dan 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

The Crown 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağı duyuruldu ve sezonun ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Netflix orijinal yapımı dizide II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından Kraliçe...