Sahne

The Simpsons'ın Donald Trump'ın seçileceğini bilmişti. Peki Trump sonrası döneme dair kehanetinde de yine haklı çıkacak mı?
İstanbul’un festival, konser ve kültür etkinliklerinin yeni merkezi UNIQ Hall, Cuma gecelerini “Biraderler Cabaret” ile neşelendirecek!
Gösteri Sanatlarında dünyanın en ünlü topluluklarından Cirque Du Soleil ’in geçtiğimiz hafta İstanbul gösterilerinde kullandıkları ekipmanları taşıyan 23 adet tırına, ihtiyati tedbir kararı ile gümrük kapısında el kondu.
Digital ve Blu-ray sürümlerinin yayınlanmasına yakın, filmden kesilen bir sahne yayınlandı. Sahnede Kaptan Kirk'ü izliyoruz.
Mark Wahlberg ve Sir Anthony Hopkins'li Transformers: The Last Knight filminden filmin süper yıldızı Freya'nın yer aldığı bir video paylaşıldı.
Scarlett Johansson'un Ghost in the Shell'inden görseller yayınlandı. Yeni filmde Johansson hackerlarla savaşan polis bir cyborg'u canlandırıyor.
X-Men: Apocalypse'in Ekim başında raflardaki yerini alacak Blu-ray formatına özel sahne arkası görüntülerden bir bölümü paylaşıldı.
X-Men: Apocalypse filminden kesilen sahneler yayınlandı. New Mutants ekibinin önemli üyelerinden Jubilee'in yer aldığı sahneler hiç de fena sayılmaz.
Son yılların sevilen komedyeni Kevin Hart'ın What Now? turnesi belgesel oldu. Belgeselin fragmanı yayınlandı.
Willy Wonka ve Çikolota Fabrikası'nda Johnny Depp'ten önce Wonka'ya hayat veren ABD'li aktör Gene Wilder 83 yaşında hayatını kaybetti.
İstanbul Modern, dünyanın dört bir yanından sanatçıların video, animasyon ve kısa filmlerini İstanbul’a taşıyan Artists’ Film International 2016 (Uluslararası Sanatçı Filmleri) programına bir sergiyle yer veriyor. Bu yıl “teknoloji” konusuna odaklanan sergi 6 Ekim 2016 tarihine kadar gezilebilir.
Kadıköy Belediyesi Tiyatro Festivali sürüyor. Bu yıl 14.sü yapılan festivalde sezonun en iyi 14 oyunu 14 akşam boyunca seyirci ile buluşuyor.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Will Smith’in Rol Aldığı BRIGHT’dan Son Fragman Yayınlandı

Will Smith'in bir orkla çalışan polis memuru olduğu Bright filminden fragman yayınlandı.

Clint Eastwood İmzalı THE 15:17 TO PARIS’den İlk Fragman Yayınlandı

Olayın kahramanları ile çekilen The 15:17 to Paris filminden ilk fragman yayınlandı.