Paramount Pictures 2014'de başlattığı Teenage Mutant Ninja Turtles serisine bir film daha eklemeye hazırlanıyor, kaplumbağalar bir kez daha beyaz perdede boy gösterecekler.
LucasFilm, özellikle de Solo: A Star Wars Story'nin gişede hayal kırıklığı yaratan sonucundan sonra şimdilik Episode IX ve Rian Johnson'ın yeni üçlemesine odaklanacaklarını belirtti.
Roald Dahl'in The Witches romanını yeniden uyarlayacak olan Robert Zemeckis,  Warner Bros ile olan görüşmelerinde sona yaklaştı.
Geçen sene vizyona giren IT filminin devam filmi, IT: Chapter 2'dan James McAvoy'un Instagram'dan paylaştığı bir fotoğraf ile çekimlere başlandı.
Disney ve Comcast firmayı satın almaya çalışmakla uğraşadursun, 21st Century Fox yeni filmi Echo'nun yönetmenliği için George Clooney ile görüşmelere başladı.
Universal Pictures stüdyolarından çıkan ve yönetmenliğini Robert Zemeckis'in üstlendiği Welcome to Marwen'dan ilk fragman yayınlandı. 
Başrollerini John Travolta ve Olivia-Newton John'un paylaştığı unutulmaz müzikal filmi Grease, 40.yılına özel restore edilmiş versiyonuyla Beykoz Kundura'da gösterilecek.
MGM ve Warner Bros, Creed'in yeni devam filmi Creed 2'nin fragman ve afişini duyurdu.
2018 MTV Film ve Tv Ödülleri sahiplerini buldu. Tiffany Haddish'in sunduğu ödül töreninde film dalında Black Panther; dizi dalında Stranger Things adından en çok ettiren yapımlar oldu.
Chris Pratt, bir sonraki Guardians of the Galaxy filminin ana hikayenin öncesine (prequel) odaklanabileceğini belirtti.
Söylentilere göre gelecek ay kapılarını açacak olan San Diego Comic-Con'da sadece Aquaman fragmanı değil, aynı zamanda Shazam!'ın da ilk tanıtım fragmanı gösterilecek.
Netflix'in Kristen Bell ve Kelsey Grammer'lı içinizi ısıtmaya hazırlanan, komedi ve dram arasında gidip gelen yeni filmi Like Father'dan ilk fragman yayınlandı.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Tarih Öncesine Uzanan Bir Genç ve Kurdun Dostluğunu Anlatan ALPHA’dan Yeni...

İnsan-hayvan ilişkisinin bu sefer Buz Çağı'nın son dönemlerine uzandığı Alpha'dan yeni bir fragman yayınlandı.

Çekimleri Resmi Olarak Başlayan PET SEMATARY Filminden İlk Görsel Geldi!

Paramount Pictures'ın yeniden uyarladığı Pet Sematary filminden ilk set fotoğrafı geldi.