Merakla beklenen Stephen King uyarlaması Pet Sematary'den ilk fragman Paramount Pictures tarafından yayınlandı.
Oscar ödüllü Peter Jackson'ın Birinci Dünya Savaşı'nı konu alan belgeseli They Shall Not Grow Old filminden yeni fragman yayınlandı.
21st Century Fox'un başkanı ve Fox Networks Group'ın yöneticisi Peter Rice, Fox çalışanlarına yaptığı açıklamada 1 Ocak 2019 itibariyle birleşmeye hazır olacaklarını söyledi.
Paramount Pictures ve Bad Robot tarafından çekilen ve ilk gösterimleri ile büyük bir beğeni toplayan Overlord filminden son fragman yayınlandı.
55. Uluslararası Antalya Film Festivali, ulusal yarışmanın yine düzenlenmediği senede ödüllerin dağıtıldığı gece ile son buldu.
Jason Mamoa'nın şimdi de solo filminde karşıma çıkacağı Aquaman'den upuzun bir fragman yayınlandı.
Paramount Pictures'ın yeniden uyarladığı Pet Sematary filminden ilk fotoğrafı geldi, yoksa yolda güzel bir uyarlama mı var?
Uluslararası Antalya Film Festivali’nin ulusal yarışma bölümünü iptal etmesinin ardından bu yıl ikinci kez gerçekleştirilen Ulusal Yarışma ödülleri sahiplerini buldu.
Paramount Pictures Corporation tarafından çekilen ve baş rolünde Kingsman serisinden tanıdığımız Taron Egerton'u Elton John olarak görmeye hazır mısınız?
Miles Morales, Peter Parker, Spider-Gwen/Ghost-Spider, Spider-Ham, Spider-Noir'i bir arada göreceğimiz, stilize animasyon filmi SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE'den yeni bir fragman geldi. 
FOX'un belki de Marvel'dan bağımsız olarak yapacağı son X-Men filmi Dark Phoenix'ten ilk fragman yayınlandı. Ne düşünüyorsunuz?
Grindelwald ve yoldaşları, çoğunluğun iyiliği için saldırmaya hazır, merakla beklenen  Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald filminden karakter posterleri ve son fragman yayınlandı.  

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Peter Jackson’ın THEY SHALL NOT GROW OLD Belgeselinden Fragman Geldi

Oscar ödüllü Peter Jackson'ın Birinci Dünya Savaşı'nı konu alan belgeseli They Shall Not Grow Old filminden yeni fragman yayınlandı.

Yeni Cin Will Smith’ten Haber Var: ALADDIN Posteri ve Fragmanı Bir...

Will Smith Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Disney'in yeniden çektiği Aladdin'in posterini paylaştı ve ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.