Testler

Marvel Sinema Evreni'nin en önemli savaşlarından birinin anlatıldığı Captain America: Civil War filmini ne kadar iyi biliyorsun?
Yerli sinema seyircisi hangi filmlere akın etti? Hangi serileri yere göğe sığdıramadı? Testi yap, yerli izleyiciyi ne kadar tanıdığını öğren!
Ölüm sahnelerinden filmi bulabilir misin? Ölüm sahnesi derken uzun uzun dertleşilen dramatik sahnelerden bahsetmiyoruz.
Tekrar tekrar izlediğimiz efsane filmlerin ilk cümlelerini hatırlıyor musun? Testi çöz ve dikkatini gör.
Başarılı oyuncu Angelina Jolie bugün 41. yaşını kutluyor. Testimizi çözerek onu ne kadar tanıdığınızı ölçebilirsiniz.
Ünlü oyuncuların Oscar heykelciğine hangi filmleriyle kavuştuğunu biliyor musun? Peki hangi oyuncular Oscar'a hiç ulaşamadı? Oscar bilgini test etmek ister misin?
Bir Marvel hayranı olduğunu mu düşünüyorsun? Peki Marvel filmlerini sadece tek bir karesinden hatırlayabilir misin? 15 soruda kendini test et!
Captan America: Civil War'da taraflar seçildi. Peki sen #teamcap misin? Yoksa #teamironman mi? 6 Soruda hangi tarafta olman gerektiğini bul!
Deadpool'un 9 haftalık vizyon macerasına beyazperdede tanık olan 1.121.026 kişiden biri misin? Peki filmi ne kadar iyi hatırlıyorsun?
İkinci sezonun ardından Daredevil bilgini test etmek ister misin? 15 soruda Daredevil'ın ilk 2 sezonunu ne kadar iyi biliyorsun?
Batman v Superman: Dawn of Justice'in vizyona girmesine ve yeni Batman'le tanışmamıza yalnızca üç gün kaldı. Peki Christian Bale'ın Batman'ini ne kadar hatırlıyorsun?
Batman v Superman'in vizyona giremesine günler kala Batman ile Superman'in birbirine girmesine sebep olan Man of Steel'i ne kadar iyi hatırladığını 14 soruda test et!

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

SENSE8 Finalinden Video: Hayranlara Teşekkür & Final Bölümüne Kısa Bir Bakış

Bu yılın başlarında iptal edilen Sense8 dizisinin final bölümünden video yayınlandı.

Steven Spielberg’ün Bilim Kurgu Filmi READY PLAYER ONE’dan Fragman Yayınlandı

Steven Spielberg tarafından yönetilen ve uzun zamandır büyük bir merak ile beklenen bilim kurgu filmi Ready Player One'dan fragman yayınlandı.