YouTube Kanalı

Denis Villeneuve'nün yönettiği ve başrollerinde Ryan Gosling ile Harrison Ford'un yer aldığı Blade Runner'ın devam filmi Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı, bu hafta sansürlenmiş haliyle vizyona girecek. Biz de hem film incelemesi ile hem de sansürlenmiş sahneleri ile karşınızdayız!
Bu Hafta Şener Şen'in Yol Ayrımı filminden The Punisher, Tomb Raider ve Jumanji: Welcome to the Jungle fragmanına; Cingöz Recai'den Dark Hour'a kadar geçtiğimiz iki haftanın en önemli sinema ve dizi haberlerini haftalık gündem değerlendirmesinde konuşuyoruz!
Bir süredir Star Wars evreninde yaşanan sorunları, Phil Lord, Christopher Miller ve Colin Treverrow'un kovulmasını; J. J. Abrams'ın geri dönmesini, bunların arkasındaki nedenleri ve Star Wars'un geleceğini Hasan Yalçın ile konuştuk.
Stephen King'in romanından uyarlanan lanet palyaçolu korku, gerilim, macera filmi IT / O incelemesi ile karşınızdayız!
Pablo Escobar'ı zengin eden, ABD hükümetinin oyunlarını ortaya çıkaran Barry Seal'in hikayesi Tom Cruise'un yeni filmi American Made / Barry Seal: Kaçakçı filminin incelemesiyle karşınızdayız!
Netflix'in Death Note anime ve mangasından uyarlanan aynı isimli filminin incelemesiyle karşınızdayım. Ses problemi çok rahatsız etmez umarım :(
Game of Thrones yani Taht Oyunları'nın 7. sezon 7. ve final bölümü incelemesiyle karşınızdayım.
Bu hafta vizyona girecek Mark Wahlberg'ün Patriots Day yani Kara Gün film incelemesi ve bu aralar Türk YouTube'unda baya popüler olan Poppy'nin sonu ile karşınızdayız!
Marvel'ın Civil War sonrası Black Panther filminin ilk fragmanını sizler için tekrar stüdyosunda inceledik ve kaçırdığınız şeyleri, bilmediklerinizi, teorilerimizi paylaştık. İyi Seyirler!
Danny Boyle'un yönettiği ve Ewan McGreggor'un başrolünde olduğu Trainspotting ve T2 Trainspotting hakkında Selen'in düşüncelerini paylaştığı bir sohbet videosu, film incelemesi! Umarız keyifle izlersiniz!
Dark Universe, yani Karanlık Evreni'nin Tom Cruise'un başrolünde olduğu ilk filmi Mumya / The Mummy'yi Selen Yanar ile birlikte izledik ve film eleştirisi - film incelemesi karşınızda!
Uzun süren ayrılığımızı gecikmiş Wonder Woman film eleştirisi / film incelemesi ve filmin feminist propaganda olduğu mevzusunda diretenlere cevabımız ile geri dönüyoruz! Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Etmeyi Unutmayın! Twitter: https://twitter.com/kafeinsizcom Facebook: https://www.facebook.com/kafeinsizcom Instagram: https://www.instagram.com/kafeinsizcom Snapchat: @KafeinSizCom KafeinSiz Destek Mağazası! https://kafeinsiz.com/magaza/ KafeinSiz.Com, sinema ve dizi haberlerini, en...

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

THE TERROR: Ridley Scott’ın Yeni Dizisinden Fragman Yayınlandı

AMC kanallarında yeni başlayacak korku macera dizisi The Terror'den fragman yayınlandı.

SUMMER OF 84’ten İlk Fragman: Kötü Stranger Things

Kasabada seri katil var! Summer of 84'ün ilk fragmanı yayınlandı.