YouTube Kanalı

Tolga Karaçelik'in başrollerinde Tolga Tekin, Bartu Küçükçağlayan, ve Tuğçe Altuğ'un yer aldığı Sundance ödüllü filmi Kelebekler'in incelemesi ile karşınızdayız!
Ernest Cline'ın Başlat & Ready Player One kitabından uyarlanan Steven Spielberg filmi Başlat Ready Player One filminin incelemesi ile karşınızdayız! Easteregg videolarını taklit edemiyoruz (:
Serinin bir takipçisi tarafından kronolojik bir şekilde düzenlenen Marvel stüdyolarının son filmi Avengers: Infinity War fragmanını bir de böyle izleyin.
Ray Bradbury'nin ülkemizde İthaki etiketiyle yeniden basılan distopya kitabı Fahrenheit 451'in kitap incelemesi ile karşınızdayız. Yakında filmini izleyeceğimiz kitabın eski ve yeni baskı farkları, filmi nasıl olur hakkındaki düşüncelerimiz bu videoda! Bu kitabı öneriyoruz!
Ömer Faruk Yardımcı'nın yönettiği, Açelya Topaloğlu, Ayhan Taş, Hakan Meriçliler, Burak Satıbol ve Şinasi Yurtsever'in başrollerini paylaştığı Arapsaçı filminin Anadolu yakasındaki tek 4DX'li sinema salonu Emaar Square Mall Cinemaximum'daki galasında yaşananlar ve oyuncular ile keyifli bir sohbet ile karşınızdayız.
Chris Evans yani Kaptan Amerika’nın Marvel Sinema Evreni’nde olmayacağını açıklaması, Legion’a ilk bakış videosu, X-Men filmleri X-Men: Dark Phoenix ve The New Mutants’ın yeniden ertlenmesi, Deadpool animasyonunun iptal edilmesi, film tavsiyeleri, bizden haberler ve daha pek çok konu haftalık sinema dizi gündem değerlendirmesi programımız Bu Hafta’nın 66. bölümünde.
Merhaba, uzun zaman önce yapmayı bıraktığımız kutuda ne var serimiz geri döndü. Geekfuel Aralık ve Geekfuel Şubat geek kutuları ile sizden gelen bir Loot Vault kutusu açıyoruz. Kutu açılışı videolarımız devam edecek!
Marslı kitabı ve üzerine de sinema uyarlamasıyla ünlenen Andy Weir'ın İthaki Yayınları'ndan çıkan yeni bilim kurgu romanı Artemis'in kitap incelemesi ile karşınızdayız.
Alicia Vikander'in Angelina Jolie'nin yerine Lara Croft'a yeniden çekilen oyun uyarlaması Tomb Raider'ın incelemesi ile karşınızdayız
Bu Haftanın 65. bölümünde Deadpool 2'den gelen yeni fragman, Yüzüklerin Efendisi dizisinin bütçesi, The Crown dizisindeki maaş sorunu, Sicario: Day of the Soldado fragmanı, film tavsiyeleri ve daha fazlasıyla yine karşınızdayız.
Guillermo Del Toro'nun ayrılmasından sonra yerine gelen Steven S. DeKnight'ın yönetmenliğini üstlendiği yeni Pasific Rim filmi Pasific Rim Uprising yani Pasifik Savaşı İsyan filminin incelemesi ile karşınızdayız. Bakalım John Boyega ve torpilli oğul Scott Eastwood nasıllarmış?
Onur Ünlü'nün Sarı Bıyık Cahit Kaşıkçılar'ın senaryosunu yazdığı Gerçek Kesit: Manyak filminin incelemesi ile karşınızdayız!

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Thor vs Star-Lord! AVENGERS: INFINITY WAR’dan Yeni Bir TV Fragmanı Yayınlandı

Marvel Stüdyolarının şu ana kadar en çok beklenen filmi olan Avengers: Infinity War'dan bir TV tanıtımı daha yayınlandı.

Bir İnsanı Nasıl Hacklersiniz? Clive Owen’lı Netflix Filmi ANON’dan Fragman Yayınlandı

Andrew Niccol'ün hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmenliğini üstlendiği Netflix filmi Anon'dan fragman yayınlandı.