Dwayne Johnson yani nam-ı diğer The Rock'ın Tom Cruiseculuk oynadığı Gökdelen / Skyscraper filminin incelemesi ile karşınızdayız. Film yorumu ya da film eleştirisi de denebilir aslında. Kafalar karışık.
Vaugh Stein'ın yazıp yönettiği Margot Robbie, Simon Pegg, Mike Myers, Dexter Fletcher, Marx Irons buluşturan Terminal filminin incelemesi ile karşınızdayız. Yeni bir Harley Quinn vakası mı?
Geek Fuel'ı yeni üç aylık kutusu Geek Fuel Exp ve Loot Crate'in Mayıs ayı kutularını açıyoruz. Geek Fuel yerine hangi geek kutuyu tavsiye edersiniz?
Bu Hafta’nın 76. bölümünde; Nicholas Cage’in son zamanların en güzel gözüken filmi, Fatih Akın Hollywood’da, Ozark dönüyor, The Predator, Skyscraper ve The Equalizer 2 fragmanları, Timothée Chalamet ve Steve Carell’dan baba-oğul dramı, bizden haberler ve daha fazlası ile karşınızdayız.
Bu hafta vizyona bir buçuğu yerli olmak üzere altı buçuk yeni film giriyor ve ben de hangi filmi izlemeniz gerektiği konusunda önerilerde bulunmak üzere karşınızdayım.
Marvel'ın Ant-Man and the Wasp yani Ant-Man ve Wasp filmi bu hafta vizyona giriyor. Biz de Ghost'tan Infinity War sonrası yaşananlara kadar Ant-Man and the Wasp'ı sizin için spoilersız olarak inceledik.
Ant-Man ve Wasp'ı bir arada göreceğimiz Ant-Man and the Wasp filmi bu hafta vizyona giriyor. Biz de Ant-Man and the Wasp filmine gitmeden önce bilmeniz gereken 7 şeyi sizin için listeledik. Infinity War ile alakası var mı? Peki ya After-credit, mid-credit sahneleri?
Bu hafta vizyona ikisi yerli olmak üzere dokuz yeni film giriyor. Bu filmler; Fakir: Bir Hint Fakiri’nin Olağanüstü Yolculuğu yani The Extraordinary Journey of the Fakir, Sicario: Day of the Soldado, Kaçış Planı 2: Hades yani Escape Plan 2: Hades, Yakalandın! Yani Tag, T.İ.M, Karavan yani The Leisure Seeker, Sessiz Ol, Doğmamış yani Still/Born ve Sevimli Emojiler 2 yani The Mojicons 2.
Bu Hafta'nın 75. bölümünde Obi-Wan Kenobi filmi özelinde Star Wars filmlerinin geleceği, Fox'un Disney ve Comcast arasında gidip gelen satışı, Yeni Game of Thrones dizilerinin konusu, Batman'den yine bir Ben Affleck haberi ve çok daha fazlası ile karşınızdayız.
Haftanın yenileri Yabani yani Wildling, Los Angeles’ta Gizli Görev yani Once Upon a Time in Venice, İki Kafadar yani Two Tails, Antisosyal 2 yani Antisocial 2, İyi ki Doğdun Abla, Hadi Ya, Renksiz Rüyalar filmleri olurken, yeniden vizyona giren film ise Düğüm Salonu oldu.
Haftanın yenileri, Ocean’s serisinin son halkası Ocean’s 8, cinli Türk korku filmlerinin en yenisi Üç Harfliler: Beddua, kariyerini cinli filmlerden komediye kaydırmak isteyen yönetmen Murat Toktamışoğlu’nun yeni filmi Dümdüzz Adam, küçük bebeğin sorumluluğunu üstlenen sorumsuz ebeveynler konulu filmlerin yeni halkası Tatlı Bela, Aklın Gözü yani MindGamers, Fransız sinemasının en önemli yönetmenlerinden Laurent Cantet’in son filmi Atölye yani The Workshop.
Bu Hafta 74. bölümde Transformers'ın gözbebeği Bumblebee'den gelen fragman, Spider-Man: Into the Spider-verse fragmanı, Joker filmlerinden yeni haberler, Russo kardeşlerin Deadly Class'ı, Peter Jackson'ın Mortal Engines'i de dahil yine haftanın en önemli konularıyla karşınızdayız.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

depolama Engelli Erişim Cihazı Merdiven Tırmanma Cihazı Taşıma iletme Sistemi Uluslararası evden eve nakliyat Kurban