Duygu Cengizpeker

158 PAYLAŞIMLAR 0 YORUMLAR

Vizyonda Bu Hafta: Skyscraper, Hotel Transylvania 3 | 13.07.2018

Bu hafta vizyona ikisi yerli olmak üzere dokuz yeni film giriyor. Haftanın öne çıkan filmi, Skyscraper ve Hotel Transylvania 3: Yaz Tatili.

YAŞAR KEMAL EFSANESİ’nden İlk Fragman Yayınlandı

Edebiyatımızın büyük isimlerinden, 2015 yılında aramızdan ayrılan Yaşar Kemal'in hayatını anlatan belgeselden ilk fragman yayınlandı.

Vizyonda Bu Hafta: Ant-Man and the Wasp | 06.07.2018

Bu hafta vizyona biri yerli olmak üzere altı yeni film giriyor. Haftanın öne çıkan filmi Peyton Reed’in yönettiği Ant-Man and the Wasp.

Vizyonda Bu Hafta: Sicario: Day of the Soldado | 29.06.2018

Bu hafta vizyona ikisi yerli olmak üzere dokuz yeni film giriyor. Haftanın öne çıkan filmi ise Stefano Sollima tarafından yönetilen Sicario: Day of the Soldado olarak yer alıyor.

Vizyonda Bu Hafta: Wildling | 22.06.2018

Bu hafta vizyona üçü yerli olmak üzere yedi yeni film giriyor. Haftanın öne çıkan filmi ise Fritz Böhm'ün yönetmenliğini üstlendiği Wildling.

Vizyonda Bu Hafta: Ocean’s 8 | 15.06.2018

Bu hafta vizyona üçü yerli olmak üzere altı yeni film giriyor. Bunların yanında ikinci kez vizyona giren dört film daha sinemalarda olacak. Haftanın öne çıkan filmi ise Ocean's 8.

Vizyonda Bu Hafta: Jurassic World: Fallen Kingdom | 08.06.2018

Bu hafta vizyona ikisi yerli olmak üzere sekiz yeni film geliyor. Haftanın öne çıkan filmi Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard'ın başrollerini paylaştığı Jurassic World: Fallen Kingdom.

HOW TO TRAIN YOUR DRAGON 3 Fragmanı Geldi; Toothless Aşık Oluyor!

Dean DeBlois’yi üçüncü kez yönetmenliğinde izleyeceğimiz How to Train Your Dragon’ın üçüncü filmi How to Train Your Dragon: The Hidden World'den fragman geldi.
video

SENSE8 Final Bölümü Dizi İncelemesi (Spoilersız) // Güzel Bir Son Olmuş...

Sense8'in iptal edilmesinden sonra dizinin hayranlarının tepkisi üzerine gelen Sense8 final bölümü hayranlar ile buluşmaya hazır. Biz de spoilersız olarak inceleyip sizinle fikirlerimizi paylaşalım istedik.
video

Geek Kutu Açılışı // Nisan 2018 Geek Fuel ve Loot Crate

Bu hafta Geek Kutu Açılışı'nda Nisan ayı Geek Fuel ve Loot Crate kutularını açıyoruz.
video

Game of Thrones, Organize İşler 2, The Crow // BU HAFTA...

Daredevil ve Game of Thrones'dan haberler, Mowgli, City of Lies, The Sisters Brothers, Christopher Robin, Spawn, Organize İşler 2, The Crow, ve Jojo Rabbit filmleri üzerine muhabbet, film tavsiyeleri, bizden haberler, yorum ve sorularınız ile Bu Hafta'nın 73. bölümünde karşınızdayız

NETFLIX Yapımı THE RAIN İkinci Sezonuyla Dönüyor

Danimarka yapımı orijinal Netflix dizisi The Rain'in ikinci sezonu duyuruldu. 

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Gelecekten Gelen Uzaylılar Var! EXTINCTION Filminden İlk Fragman Geldi!

Netflix yeni bir orijinal film ile karşımızda, gelecekten gelen görüler ile uzaylıların istilası başlıyor, Extinction'dan ilk fragman yayınlandı.

Bu Kasabada İyi Bir Olay Yok, CASTLE ROCK Dizisinden 4 Yeni...

Hulu kanalının 25 Temmuz günü ilk bölümünü yayınlayacağı, Stephen King'in belli eserleri ile tarihi bir yolculuğa çıktığımız Castle Rock dizisinden dört yeni tanıtım fragmanları yayınlandı.