Duygu Cengizpeker

179 PAYLAŞIMLAR 0 YORUMLAR
video

SON VİDEOMUZ: Mission: Impossible – Fallout (2018) Film İncelemesi // Çekiliş

Mission: Impossible - Fallout yani Mission Impossible Yansımalar filminin incelemesi ile karşınızdayız.
video

FANTASTİK CANAVARLAR 2 FRAGMAN İNCELEMESİ – GRINDELWALD’UN SUÇLARI // Tekrar Stüdyosu

Fantastik Canavarlar 2. filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Biz de Fantastik Canavarlar: Grindelwald'un Suçları (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) filmin tanıtım fragmanı ve Comic-Con'da yayınlanan fragmanlarının incelemesi ile karşınızdayız.
video

LOVING PABLO, THE FIRST PURGE, MAMMA MIA! // 20 Temmuz Film...

Bu hafta vizyona giren Keanu Reeves’li Sibirya yani Siberia, Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz yani Mamma Mia! Here We Go Again, İlk Arınma Gecesi yani The First Purge, Pablo Escobar’ı Sevmek yani Loving Pablo, Eski Köye Yeni Adet, Fenomen, Kod Adı: Sosisli yani Hot Dog, Kısmet, Sevgilim: İlk Şarkı yani Mektoub, My Love: Canto Uno ve Korkuluk yani Scarecrows filmlerinden hangilerini izlemelisiniz? İşte 20 Temmuz Vizyonda Bu Hafta Film Önerileri!

Vizyonda Bu Hafta: The First Purge | 20.07.2018

Bu hafta vizyona ikisi yerli olmak üzere dokuz yeni film giriyor. Haftanın öne çıkan filmi, başrolünde Keanu Reeves'in yer aldığı Siberia.
video

KEANU REEVES’den SIBERIA / SİBİRYA (2018) Film İncelemesi // Spoilersız

Keanu Reeves'in fragmanında John Wick vari gözüken yeni filmi Siberia'nın yani Sibirya'nın film incelemesi ile karşınızdayız!
video

2 YENİ JOKER FİLMİ, YAŞAR KEMAL, THE FAVOURITE // Bu Hafta...

2 Yeni Joker filmi geliyor, Yaşar Kemal belgeseli, Lanthimos'un yeni filmi The Favourite, Star Wars'tan yeni haberler, Castle Rock ve Netflix'in yeni filmi Extinction da dahil yine dopdolu bir haftalık gündem değerlendirmesi Bu Hafta'nın 77. bölümü ile karşınızdayız.

Vizyonda Bu Hafta: Skyscraper, Hotel Transylvania 3 | 13.07.2018

Bu hafta vizyona ikisi yerli olmak üzere dokuz yeni film giriyor. Haftanın öne çıkan filmi, Skyscraper ve Hotel Transylvania 3: Yaz Tatili.
video

GÖKDELEN / SKYSCRAPER (2018) Film İncelemesi // Dwayne Johnson İş Başında!

Dwayne Johnson yani nam-ı diğer The Rock'ın Tom Cruiseculuk oynadığı Gökdelen / Skyscraper filminin incelemesi ile karşınızdayız. Film yorumu ya da film eleştirisi de denebilir aslında. Kafalar karışık.
video

TERMINAL (2018) Film İncelemesi // Spoilersız // Margot Robbie ve Simon...

Vaugh Stein'ın yazıp yönettiği Margot Robbie, Simon Pegg, Mike Myers, Dexter Fletcher, Marx Irons buluşturan Terminal filminin incelemesi ile karşınızdayız. Yeni bir Harley Quinn vakası mı?

YAŞAR KEMAL EFSANESİ’nden İlk Fragman Yayınlandı

Edebiyatımızın büyük isimlerinden, 2015 yılında aramızdan ayrılan Yaşar Kemal'in hayatını anlatan belgeselden ilk fragman yayınlandı.
video

Geek Kutu Açılışı // Geek Fuel Exp ve Loot Crate

Geek Fuel'ı yeni üç aylık kutusu Geek Fuel Exp ve Loot Crate'in Mayıs ayı kutularını açıyoruz. Geek Fuel yerine hangi geek kutuyu tavsiye edersiniz?
video

Nicolas Cage’den Güzel Bir Film? Fatih Akın, Predator // Bu Hafta...

Bu Hafta’nın 76. bölümünde; Nicholas Cage’in son zamanların en güzel gözüken filmi, Fatih Akın Hollywood’da, Ozark dönüyor, The Predator, Skyscraper ve The Equalizer 2 fragmanları, Timothée Chalamet ve Steve Carell’dan baba-oğul dramı, bizden haberler ve daha fazlası ile karşınızdayız.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!