Ana sayfa Yazarlar Yazar Berk Gün

Berk Gün

344 İÇERİK 0 YORUM
KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.
74. Altın Küre Ödülleri, Jimmy Fallon'ın sunduğu törenle sahiplerini buldu. Ödüllerin tam listesi haberimizde!
Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve başrolünü oynadığı Olanlar Oldu filminden ilk fragman yayınlandı.
ABD'de sabahın körü sayılabilecek bir saatte 74. Altın Küre Ödülleri'nin aday listesi Don Cheadle, Laura Dern ve Anna Kendrick tarafından açıklandı.
Kışın ilk günlerinde sizin için bu mevsimin en çok merak ettiğimiz ve izlemeniz gerektiğini düşündüğümüz filmlerini listeledik.
Captain America: Civil War sonrası insanların dilinden düşmeyen yeni Spider-Man'in ilk filmi Spider-Man Homecoming'in ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yarın büyük gün!
Paramount Pictures, Michael Bay'in patlama efektlerine verdiğimiz arayı Transformers: The Last Knight'ın yeni tanıtım fragmanı ile bozdu.
Tom Cruise'un devraldığı 1932'li yıllarda ilki çekilen Mummy filminden ilk fragman yayınlandı.
James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Guardians of the Galaxy Vol. 2'den ikinci tanıtım fragmanı geldi.
Uzun zamandır ne kadar karanlık olacağı konuşulan Sherlock 4. sezonundan söylentilerine yakışır bir tanıtım fragmanı yayınlandı.
Khaleesi olarak hayatımıza giren Emilia Clarke'ın Han Solo'ya dahil oluşundan Spider-Man ve Transformers fragmanlarının Rogue One öncesinde yayınlanmasına kadar haftanın tüm gündemi ve film tavsiyeleri Bu Hafta programımızın 28. bölümünde.
Bu hafta vizyona Hacksaw Ridge (Savaş Vadisi) ve American Pastoral (Pastoral Amerika) da dahil ikisi Türk yapımı altı film giriyor.
Sizin için en çok sevdiğimiz DC çizgi roman uyarlamalarını listeleyelim istedik. İşte karşınızda gelmiş geçmiş en iyi 10 DC filmi!

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

KING ARTHUR: LEGEND OF THE SWORD: Yeni Fragman Yayınlandı

Guy Ritchie’nin merakla beklenen filmi King Arthur: Legend of the Sword’un yeni fragmanı yayınlandı.

M. Night Shyamalan’dan Televizyon Dizisi: TALES FROM THE CRYPT

Son olarak Split ile karşımıza çıkan M. Night Shyamalan, çizgi roman uyarlaması televizyon dizisi Tales from the Crypt ile ekranda yer almaya hazırlanıyor.