Ana sayfa Yazarlar Yazar Kıvılcım Koludönmez

Kıvılcım Koludönmez

818 İÇERİK 0 YORUM
Marvel Sinema Evreni'nin Captain America'sı Chris Evans'ın yeni filmi Gifted'tan ilk fragman yayınlandı.
70’li yılların Santa Barbara’sında yaşayan üç farklı kadının hayat öyküsünü ele alan 20th Century Women filminden fragman yayınlandı.
Her ne kadar mantığı birebir benzemek hatta yaşam felsefesi haline getirmek de olsa cosplayi eğlenceye çeviren hesaplar da var. Sizi bu hesaplardan biri olan Lowcost Cosplay ile tanıştırıyoruz.
İlk sezonu 2016 Şubat ayında Netflix'te yayınlanan ve beğeni toplayan Fuller House'un 2. sezon fragmanı yayınlandı.
İlki 2002 yılında, ikincisi ise 2005 yılında vizyona giren aksiyon filminin 11 yıl aranın ardından tekrar çekilen hikayesinde ilk iki filmden daha büyük bir gizli görev Xander Cage’i bekliyor olacak.
Hugh Jackman'ı son kez Wolverine olarak göreceğimiz Logan filminden yeni bir fotoğraf ve storyboard görselleri paylaşıldı.
HBO; 2017’de izleyenlere neler sunacağına dair videoyu yayınladı. “Yepyeni bir HBO için hazırlanın!” mesajıyla başlayan videoda; Girls, Big Little Lies, Crashing ve The Young Pope’tan sahneler görüyoruz.
Deadpool'un yıldızı Ryan Reynolds ve Jake Gylenhall'ın buluştuğu bilim-kurgu/korku türündeki Life'tan ilk fragman yayınlandı.
Sundance’de açılışını yapan ve büyük ilgiyle karşılaşan The Eyes of My Mother korku filminden yeni fragmanı yayınlandı.
Film karakterleri Cadılar Bayramı'nın vazgeçilmez tercihlerinden, peki aile boyu bir filmi canlandıranların yaratıcılıklarına göz atalım mı?
Şimdiye kadar fragmanlar ve televizyon reklamlarıyla tanıtımını yapan Harry Potter evreninin yeni filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them'den ilk sahne paylaşıldı.
Chris Pratt ve Jennifer Lawrence’ın bir araya geldiği romantik -macera filmi Passengers'dan yeni fotoğraflar yayınlandı.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Netflix Dizisi THE CROWN’dan 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

The Crown 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağı duyuruldu ve sezonun ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Netflix orijinal yapımı dizide II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından Kraliçe...

MOLLY’S GAME Filminden İlk Fragman Paylaşıldı!

Jessica Chastain'in başrolünde olduğu Sorkin'in ilk yönetmenlik denemesi olan Molly's Game fragmanı çıktı, Chastain'in başı belada.