Ana sayfa Yazarlar Yazar Mert Tanöz

Mert Tanöz

671 İÇERİK 0 YORUM
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.
İlk olarak 1998 yılında ekranlara gelen ve sekizinci sezonun sonunda izleyiciye veda eden Will & Grace dizi ekranlara geri dönüyor.
Star Wars serisinin 1977 ilk filmi Episode IV: A New Hope’u ilk izlediğinizde nasıl bir tepki vermiştiniz, hatırlıyor musunuz?
Hellboy 2: The Golden Army filminin devamı için yönetmen Guillermo del Toro, izleyicinin yardımı istedi.
Lasse Hallström’ün 27 Ocak’ta vizyona girecek yeni filmi A Dog’s Purpose setinde çekilmiş görüntüler, hayvan severleri harekete geçirdi.
18 yaş sınırıyla salonlardaki yerini alması beklenen yeni ve sonuncu Wolverine filmi Logan’a henüz resmi olarak sınırlandırma gelmediği ortaya çıktı.
Sony, Spider-Man serisinden tanıdığımız Miles Morales karakterini beyazperdeye taşımaya karar verdi.
3 Mart tarihinde vizyona girecek olan Before I Fall filminin yeni fragmanı yayınlandı.
2014 yılında vizyona giren birçoklarını şaşırtmaya başaran John Wick filminin ikincisi John Wick: Chapter 2’den yeni bir sahne paylaşıldı.
Suicide Squad filminin en büyük soru işareti olan Joker ve Jared Leto’nun geleceğine dair bilinmezlikler acaba netleşmeye mi başlıyor?
Merakla beklenen süper kahraman parodisi Powerless dizisinin fragmanı yayınlandı. Fragmanda kahramanlarımıza yaptıkları işe yakından bakıyoruz.
G.I. Joe serisinin üçüncü filmi için hazırlanan senaryoda G.I. Joe evreni ile Transformers evrenini birleştirildi.
3 Mart tarihinde vizyona girecek olan Logan filminin ikinci ve son fragmanı yayınlandı.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

ATTACK OF THE CYBER OCTOPUSES Fragmanı: Nostalji Kokan Bir Siber-Uzay Filmi

Nostalji kokan Attack of the Cyber Octopuses filminin fragmanı yayınlandı.

INJUSTICE 2 Fragmanı Yayında: Kim İyi Kim Kötü Artık Belirsiz

DC Evrenini oyun konsollarına taşıyan Injustice serisinin yeni oyunu Injustice 2’nin fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu.