Ana sayfa Yazarlar Yazar Mert Tanöz

Mert Tanöz

683 İÇERİK 0 YORUM
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.
DC Evreninin merakla beklenen yeni filmi Justice League’den yeni bir fotoğraf yayınlandı.
Gerçek bir çocuk olmanın hayalleriyle yaşayan kukla çocuk Pinocchio’nun macerası yeniden beyazperdeye aktarılıyor.
Geçtiğimiz yazın ortasında, genç yaşta aramızdan ayrılan Anton Yelchin’i ekip arkadaşları, bu yıl vizyona girecek yeni filmleri bahanesiyle andı.
12 Şubatta yeniden ekranlarda olacak The Walking Dead dizisinden izleyiciye açık çağrı yapıldı.
Hugh Jackman’ı son kez Wolverine olarak izleyeceğimiz Logan filminin maruz kaldığı yaş sınırlaması belli oldu.
20 yıllık bir aranın ardından izleyiciyle buluşacak olan Trainspotting’in devam filmi Trainspotting 2’den sevindirici bir haber geldi.
2016 yılının en başarılı olmasa bile hakkında en çok konuşulan filmi olmayı başaran Suicide Squad filminin yönetmeni David Ayer itirafta bulundu.
3 Mart tarihinde vizyonlardaki yerini alacak olan yeni Wolverine filmi Logan’ın Red-Band fragmanı çizgi dünyada yeniden yaratıldı.
Marvel Evreni’nin en merak edilen serilerinden The Avengers serisinin üçüncü (Infinity War) ve dördüncü filmlerinin çekimleri başlıyor!
Bilgisayar sektöründen çekilen Sony’nin beyazperdedeki macerası da sona mı eriyor?
Fransa’nın Oscar’ı sayılan Cesar Ödülleri’ne başkanlığını yapacak olan isim belli oldu. Fransız basını ise oldukça tepkili.
2016 yılının son blockbusterı Rogue One: A Star Wars Story filmi 40 günlük gişe macerasının sonunda gişede 1 milyar dolar barajını aştı.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Netflix Dizisi THE CROWN’dan 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

The Crown 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağı duyuruldu ve sezonun ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Netflix orijinal yapımı dizide II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından Kraliçe...

MOLLY’S GAME Filminden İlk Fragman Paylaşıldı!

Jessica Chastain'in başrolünde olduğu Sorkin'in ilk yönetmenlik denemesi olan Molly's Game fragmanı çıktı, Chastain'in başı belada.