Ana sayfa Yazarlar Yazar Selin İnce

Selin İnce

495 İÇERİK 0 YORUM
1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.
Yine Game of Thrones'dan sızıntı haberi geldi, bu sefer hackerların bir suçu yok.
The Defenders dizisi sadece kahramanları bir ekip haline getirmiyor, görmeye alıştığımız yardımcı karakterler, kahramanların arkadaşları da ekip oluyor.
Jessica Chastain'in başrolünde olduğu Sorkin'in ilk yönetmenlik denemesi olan Molly's Game fragmanı çıktı, Chastain'in başı belada.
Herkesin heyecan ve merakla beklediği Deadpool 2 filminin çekimleri Kanada'da gerçekleşirken sette yaşanan bir kazada bir kadın dublör hayatını kaybetti.
Good Omens dizi uyarlamasında karşımıza Master of Sex'den Michael Sheen ve Onuncu Doktor olarak tanıdığımız David Tennant başrol oyuncusu olarak çıkacak.
3. sezonun sonunda kendini feda eden Barry Allen'ın yokluğu herkesten daha fazla West ailesini etkiledi kuşkusuz, peki West ailesi yeni sezonda bununla nasıl başa çıkacaklar?
10. sezonda ekibi yeni katılan ikili FBI Özel Ajanı Miller ve Einstein yeni sezonda da karşımıza çıkacaklar.
Güçlü bir aşk hikayesi ve korku aynı perdeye taşıyacak olan yapım Zohak'ın çekimleri başladı.
Çizgi roman artisti 100. sayı için Glenn'in ölümünü yeniden resmetti.
Daha önce beyaz perdede gördüğümüz görmediğimiz birçok kahramanı buluşturacak olan Avengers'ın 4. filminin çekimleri başladı.
İnsanların bir cep kadar olduğu dünyayı gözler önüne serecek film Dowsizing'in yönetmeni film hakkında konuştu.
Sony'nin Spider-Man Spinofflarından olan Silver and Black filmi için vizyon tarihi açıklandı.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Netflix Dizisi THE CROWN’dan 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

The Crown 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağı duyuruldu ve sezonun ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Netflix orijinal yapımı dizide II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından Kraliçe...

MOLLY’S GAME Filminden İlk Fragman Paylaşıldı!

Jessica Chastain'in başrolünde olduğu Sorkin'in ilk yönetmenlik denemesi olan Molly's Game fragmanı çıktı, Chastain'in başı belada.