Ana sayfa Yazarlar Yazar Selin İnce

Selin İnce

selinince@kafeinsiz.com'
105 İÇERİK 0 YORUM
1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.
Wonder Woman'dan yeni bir afiş yayınladı.
Star Wars'un yıldızı Daisy Ridley'nin Shakespeare'in klasik oyunlarından biri olan Hamlet'in Ofelia'sını canlandıracağı filmden ilk resim geldi.
Valerian And The City Of A Thousand Planets bir tanıtım fragmanı yayınladı.
Rodrigo H. Vila'nın yönetmenliğini üstlendiği başrolünde Hayden Christensen'ın bulunduğu Numb, at the Edge of the End filmi bir tanıtım fragmanı yayınladı.
Johnny English serisi üçüncü bir film için hazırlıklara başladı.
Daha önce John Wick'in yönetmenliği yapmış, Deadpool 2'nin yönetmenliğini de üstlenen David Leitch'ın Charlize Theronlu yeni filmi Atomic Blonde'un twitter hesabı bir reklam videosu yayınladı.
War For the Planet of the Apes televizyon reklamları yayınladı.
The Walking Dead'deki zombi felaketinin başlangıcına tanık olmamızı sağlayan Fear the Walking Dead 3. sezonundan yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı.
Sylvester Stallone'un unutulmaz karakterlerinden Rambo'nun Bollywood versiyonu ilk posterine kavuştu. Siddharth Anand'ın yönettiği filmde Rambo'yu Hindistanlı aktör Tiger Shroff canlandırıyor.
Hugh Jackman'ın uzun soluklu Wolverine macerası Logan filmiyle noktalandı. Ancak hayranlar için karakterle bütünleşen Jackman'ı bir daha Wolverine olarak görmeyecek olmak kolay değil. Nitekim yeri doldurulamayan aktör için yönetmeni de hayranlarla aynı hissi paylaşıyor... Geçtiğimiz mart ayında vizyona giren Logan,...
Tom Cruise'un başrolünde olduğu The Mummy filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Vizyonda Bu Hafta: The Ottoman Lieutenant | 19.05.2017

Vizyona bu hafta beşi yerli toplam on film giriyor. Joseph Ruben tarafından yönetilen The Ottoman Lieutenant haftanın öne çıkan filmi.